FHU LAK ul Lea 93-99 Kraków FHU LAK ul Lea 93-99 Kraków
Firma:


Od 16 lat zajmujemy się sprzedażą farb, tynków i mas dekoracyjnych. Mając świadomość, że malowanie często wiąże się z pracami remontowymi – nasza oferta stara się objąć całe spektrum zagadnienia i zawiera prócz farb materiały i narzędzia malarskie, artykuły metalowe i elektryczne, środki ochrony i czystości.

Doradzamy jak zaplanować cały proces, a dla niedoświadczonych udzielamy instruktarzy i porad. Polecamy wykonawców.

W ofercie znajdują się materiały renomowanych producentów, które znalazły uznanie wśród klientów i wykonawców. Różnorodność produktów, mieszalnik kolorów, miła atmosfera to atuty naszej firmy.

Tikkurila Kraków FHU LAK Lea 93-99

Obecnie jako jeden z większych sklepów w okolicy oferujemy szeroki wachlarz produktów najlepszych producentów, fachową obsługę oraz dostęp do najnowszych technologii - komputerowy mieszalnik farb dekoracyjnych. W ofercie posiadamy również farby przemysłowe, rozpuszczalniki oraz akcesoria malarskie i lakiernicze.

Oferujemy różnego rodzaju artykuły niezbędne w drobnych remontach i naprawach domowych - artykuły elektryczne, narzędzia, zamki i kłódki oraz na miejscu dorabiamy szeroki asortyment kluczy. Pomagamy doradzić i wybrać najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania i sprostać jego oczekiwaniom finansowym.ZAPRASZAMY

tel.: +48 12 638 74 91
e-mail: biuro@malujedom.pl

Tikkurila Kraków FHU LAK Lea 93-99
Tikkurila Kraków FHU LAK Lea 93-99
Tikkurila Kraków FHU LAK Lea 93-99
F.H.U. LAK - www.malujedom.pl - malowanie, FARBY, LAKIERY, EMALIE, NARZĘDZIA, MALARSKIE, KLEJE, SZPACHLE, SILIKONY, ELEKTRYCZNE, NARZĘDZIA, TIKKURILA, DORABIANIE KLUCZY, KRAKÓW UL. LEA 93-99